درباره کالا ماینینگ | بزرگترین تامین کننده تجهیزات ماینینگ و لوازم جانبی ماینر در ایران

درباره کالا ماینینگ درباره فروشگاه اینترنتی کالا ماینینگ درباره فروشگاه اینترنتی کالا ماینینگ, درباره کالا ماینینگ

درباره کالا ماینینگ

تکنولوژی نوظهور بلاکچین با سرعت بسیار بالا در حال گسترش می باشد و هر روز ابعاد گسترده تری را در سراسر جهان و در زمینه های مختلف پوشش می دهد. به جرات می توان گفت که تکنولوژی بلاکچین یکی از بزرگترین اختراعات قرن اخیر می باشد.

هدف کالاماینینگ: کالا ماینینگ با هدف سرعت بخشیدن به تان نیازهای هم میهنان عزیز در این حوزه، با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و مجرب و دارای سال ها تجربه در زمینه بلاکچین، این امکان را فراهم نموده تا کاربران بتوانند از طریق وبسایت مجموعه، تمامی نیازهای خود را برطرف سازند.

خدمات آنلاین و آفلاین گروه کالا ماینینگ

فروشگاه آنلاین : تامین کلیه ملزومات استخراج ارزهای دیجیتال از کوچکترین لوازم تا مهمترین آن ها

آموزشگاه: آموزش های تصویری در زمینه راه اندازی، شناخت دستگاه های ماینینگ، تنظیمات، ترید، و تمامی شاخه های مرتبط با این حوزه

مشاوره: مشاوره در زمینه خرید دستگاه، بهترین زمان بهره برداری، و نحوه ورود به بازار

محاسبه و طراحی مزارع استخراج: بازدید از فضای شما، انجام محاسبات و طراحی سیستم تهویه ، مهندسی فضا، سیستم برق و شبکه و...

اجرا و راه اندازی: از صفر تا صد را به ما بسپارید. تخصص ما تبدیل هر نوع فضا، به مجهزترین و بروز ترین مزرعه استخراج است. متخصصین ما در تمامی بخش های راه اندازی، اعم از برق، شبکه، تامین کالا، نقشه کشی، معماری و طراحی، تنظیمات و اتصال به شبکه های اصلی و... آماده پاسخگویی به تمام نیازهای شما می باشند.

سرویس های دوره ای و خدمات پشتیبانی

تعمیرات و تامین قطعات: در صورت بروز هرگونه خرابی در قسمتی از مزرعه استخراج شما، آمادگی کامل را داریم تا در کمترین زمان ممکن هرگونه خرابی سخت افزاری یا مشکلات شبکه و برق را برطرف نماییم.

تبدیل ارزهای استخراج شده شما به ارزهای رایج