درباره کالا ماینینگ | بزرگترین تامین کننده تجهیزات ماینینگ و لوازم جانبی ماینر در ایران

کالاماینینگ, فروشگاه اینترنتی کالا ماینینگ, لوازم جانبی ماینیر کالا ماینینگ ، آموزش ماینینگ ، خرید و فروش بیتکوین ، خرید بیتکوین ، خرید ماینر ، انتماینر ، فروشکاه آنلاین کالا ماینینگ کالا ماینینگ ، تجهیزات ماینینگ ، تجهیزات فارم بیتکوین ، فارم بیتکوین ، استخراج ارزهای دیجیتال ، تجهیزات شبکه ، آموزش ماینینگ کالا ماینینگ ، تجهیزات ماینینگ ، ماینر بیتکوین ، استخراج بیتکوین ، ارز دیجیتال ، قطعات ماینر

درباره کالا ماینینگ

تکنولوژی نوظهور بلاکچین با سرعت بسیار بالا در حال گسترش می باشد و هر روز ابعاد گسترده تری را در سراسر جهان و در زمینه های مختلف پوشش می دهد. به جرات می توان گفت که تکنولوژی بلاکچین یکی از بزرگترین اختراعات قرن اخیر می باشد.

هدف کالاماینینگ: کالا ماینینگ با هدف سرعت بخشیدن به تان نیازهای هم میهنان عزیز در این حوزه، با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و مجرب و دارای سال ها تجربه در زمینه بلاکچین، این امکان را فراهم نموده تا کاربران بتوانند از طریق وبسایت مجموعه، تمامی نیازهای خود را برطرف سازند.

خدمات آنلاین و آفلاین گروه کالا ماینینگ

فروشگاه آنلاین : تامین کلیه ملزومات استخراج ارزهای دیجیتال از کوچکترین لوازم تا مهمترین آن ها

آموزشگاه: آموزش های تصویری در زمینه راه اندازی، شناخت دستگاه های ماینینگ، تنظیمات، ترید، و تمامی شاخه های مرتبط با این حوزه

مشاوره: مشاوره در زمینه خرید دستگاه، بهترین زمان بهره برداری، و نحوه ورود به بازار

محاسبه و طراحی مزارع استخراج: بازدید از فضای شما، انجام محاسبات و طراحی سیستم تهویه ، مهندسی فضا، سیستم برق و شبکه و...

اجرا و راه اندازی: از صفر تا صد را به ما بسپارید. تخصص ما تبدیل هر نوع فضا، به مجهزترین و بروز ترین مزرعه استخراج است. متخصصین ما در تمامی بخش های راه اندازی، اعم از برق، شبکه، تامین کالا، نقشه کشی، معماری و طراحی، تنظیمات و اتصال به شبکه های اصلی و... آماده پاسخگویی به تمام نیازهای شما می باشند.

سرویس های دوره ای و خدمات پشتیبانی

تعمیرات و تامین قطعات: در صورت بروز هرگونه خرابی در قسمتی از مزرعه استخراج شما، آمادگی کامل را داریم تا در کمترین زمان ممکن هرگونه خرابی سخت افزاری یا مشکلات شبکه و برق را برطرف نماییم.

تبدیل ارزهای استخراج شده شما به ارزهای رایج