تجهیزات ماینینگ بیتکوین و ارزهای دیجیتال

تجهیزات ماینینگ , لوازم جانبی ماینر, فروشگاه اینترنتی کالاماینینگ

قوانین و مقررات استفاده از خدمات کالا ماینینگ

استفاده از تمامی سرویس های ارائه شده در وبسایت kalamining.com و خرید آنلاین از آن به منزله قبول شرایط و مقررات مندرج در این صفحه می باشد. شرکت کالا ماینینگ تمامی خدمات و محصولات خود را منطبق بر این قوانین ارائه می دهد و خدماتی خارج از این حوزه قابل ارائه نیستند. تغییر در این قوانین در طول زمان اجتناب ناپذیر بوده و هرگونه تغییر در این بخش به کاربران اطلاع رسانی می شود.

محصولات و خدمات کالا ماینینگ

1- کلیه ملزومات و تجهیزات مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال و راه اندازی فارم، تجهیزات شبکه، نگهداری، تجهیزات برق، و هر آنچه که مربوط به ایجاد و نگهداری فارم ماینینگ می شود.

2- تعمیر دستگاه های ماینر، کارت های گرافیک و هر آنچه که مربوط به این حوزه می شود.

3- مقالات آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال

استفاده از خدمات و فروشگاه کالا ماینینگ

خرید از فروشگاه آنلاین کالا ماینینگ نیازمند ثبت نام در وبسایت از طریق قسمت ثبت نام می باشد و بدون ثبت نام در وبسایت امکان خرید و پرداخت وجود نخواهد داشت.استفاده از بخش های دیگر وبسایت نیازمند ثبت نام نیست و کاربر می تواند بدون ثبت نام از آن ها استفاده کند.

امنیت در خرید

امنیت اطلاعات بانکی کاربران در این وبسایت توسط شرکت زرین پال، ارائه دهنده درگاه بانکی در وبسایت کالا ماینینگ تامین شده و هیچ یک از اطلاعات بانکی کاربران در وبسایت کالا ماینینگ رویت و نگهداری نمی شود.

تضمین خرید از کالا ماینینگ

تمامی محصولات اراده شده در وبسایت کالا ماینینگ یا دارای گارانتی متعلق به شرکت ثالث هستند و یا دارای گارانتی نیستند. گارانتی داشتن یا نداشتن یک محصول در هنگام خرید قابل رویت است.

تضمین سلامت کالا

کالا ماینینگ متعهد می شود، تمامی محصولات خریداری شده توسط کاربران را با همان کیفیت و سلامت کامل که هنگام خرید آن را دیده اند، به دست مشتریان خواهد رساند.

زمانبندی تحویل کالا

کلیه سفارشات ثبت شده به مقصد تهران عموما طی 24 ساعت به دست مشتریان خواهد رسید. این زمان برای سفارشات ثبت شده به مقصد شهرهای دیگر بین 24 تا 72 ساعت می باشد. کالا ماینینگ با عقد قرارداد همکاری با شرکت های پستی و حمل و نقل مختف، امکان انتخاب مشتریان از بین شرکت های مختلف حمل و نقل را در صفحه پرداخت نهایی فراهم کرده است.

حریم خصوصی کاربران

کالا ماینینگ ضمن اعلام این مطلب که به هیچ عنوان به اطلاعات بانکی کاربران دسترسی نخواهد داشت، اعلام می دارد جهت ثبت نام کاربران در وبسایت، نیازمند نگهداری آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس پستی کاربران می باشد که واضح است بدون این اطلاعات امکان ثبت و پیگیری سفارشات میسر نمی باشد. کالا ماینینگ اعلام می دارد از اطلاعات کاربران و پیام های آن ها، تنها برای ارسال اجناس خریداری شده توسط مشتریان و اطلاع رسانی به آن ها استفاده می کند و از پیام های مشتریان نیز در جهت امور آموزشی در قسمت پشتیبانی فروش بهره خواهد جست. کلیه اطلاعات کاربران که در هنگام ثبت نام از آن ها خواسته می شود، نزد کالا ماینینگ محفوظ هستند.

بروز مشکل

در صورت بروز هرگونه مشکل یا مغایرت در کالای دریافتی مشتریان می توانند با شماره تماس پشتیبانی فروش تماس حاصل نموده و یا به طور آنلاین با بخش پشتیبانی چت کنند.

تمامی قوانین و مقررات استفاده از وبسایت در هنگام ثبت نام برای کاربران نمایش داده شده و قبل از ثبت نام این قوانین را مطالعه و پذیرفته اند.

کنترل برد ANTMINER  مدل +T9 (استوک)

کنترل برد ANTMINER  مدل +T9 (استوک)

650,000 تومان

کنترل برد ANTIMINER ماینر L3, L3+, L3++, D3

کنترل برد ANTIMINER ماینر L3, L3+, L3++, D3

1,500,000 تومان

مقالات اخیر